Jean -Pierre Temmerman (1957)

Lot 46
Estimation :
100 - 200 EUR
Résultat : 140EUR
Jean -Pierre Temmerman (1957)
Het geheim achter het geheim, 1990 Puzzle, acrylique et panneau découpé, signé, daté et titré au dos Puzzel, acryl en uitgesneden paneel, getekend, gedateerd en getiteld op de rugzijde H_67 cm L_49 cm Provenance / Herkomst : Galerie Vega
Mes ordres d'achat